Rekonstrukce historických objektů

Během dlouhých let naší práce jsme měli na starost rekonstrukci historických objektů takového rozsahu jako je např. katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha.


Specializujeme se především na gotickou architekturu a zaměřujeme se také na rozeznávání původních materiálů a jejich následné doplňování.

Rekonstrukce historických objektů je velmi podobná restaurátorským pracím. Zde také vytváříme kopie gotických prvků, provádíme laboratorní průzkumy a rozbory malt, kamene a barev.

Rekonstrukce hradů a zámků

V Praze v chrámu Panny Marie před Týnem, Královském letohrádku, klášterech Anežském a Emauzích, na Národním a Stavovském divadle, Rudolfinu, na chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici, v zámku v Kolodějích, v rezidenci velvyslanectví USA v Bubenči. Mimo Prahu na kostele sv. Bartoloměje v Kolíně, kolonádě v Karlových Varech, Isabelině promenádě a nové kašně ve Františkových Lázních, domě pro Muzeum Egona Schieleho v Českém Krumlově, mariánském sloupu v Říčanech, kašnách v Luhačovicích a v mnoha dalších místech - zde všude se můžete setkat s naší prací.